Ανώτερη Σχολή Δραματικής Τέχνης

Μαίρης Βογιατζή Τράγκα

Αποτελέσματα ΥΠΠΟ 2015 (Τελικά)

Ημ/νία: 04/12/2015
Α. Π.: ΥΠΠΟΑ/ΓΔΣΠ/ΔΚΕ/ΤΕΘΧ/343970/10792/6248/2730

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
ΑΠ: ΥΠΠΟΑ/ΓΔΣΠ/ΔΚΕ/ΤΕΘΧ/ ΓΕΝ. Δ/ΝΣΗ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
ΤΜΗΜΑ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΑΤΡΟΥ ΚΑΙ ΧΟΡΟΥ
Ταχ. Δ/νση: Ρεθύμνου 1
Ταχ. Κώδικας: 101 86, Αθήνα
Τηλέφωνο: 210-8201752, 761

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΕΛΙΚΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩN (PDF)

Ανακοινώνουμε ότι στις Εισαγωγικές Εξετάσεις των υποψηφίων σπουδαστών Ανώτερων Σχολών Δραματικής Τέχνης (Τμήμα Υποκριτικής) σχολικού έτους 2015-16, που διξήχθησαν σύμφωνα ε την υπ' αριθμ. ΥΠΟΠΑΙΘ/ΓΔΣ/ΔΚΕ/ΤΕΘΧ/179501/4797/2215/569/30.6.2015 (ΑΔΑ: ΒΝΥΩ465ΦΘ3-ΑΩ) Προκήρυξη των Εισαγωγικών Εξετάσεων του ΥΠΟΠΑΙΘ, πέτυχαν οι κάτωθι:

  Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 Αγγελή Νικολέτα Στυλιανός
2 Αγρέβη Άννα Βασίλειος
3 Αδοσίδη Μυρτώ Ελευθέριος
4 Αλυσανδράτου Δανάη Διονύσιος
5 Αμούτζας Γεώργιος-Αλέξανδρος Σταύρος
6 Αναγιωτός Δημήτρης Βασίλης
7 Αναστασιάδης Στυλιανός Γεώργιος
8 Ανδρεάκου Χριστίνα Γεώργιος
9 Ανδριανός Ευθύμιος Γεώργιος
10 Ανδριόπουλος Άγγελος Βασίλειος
11 Αντωνιάδου Αικατερίνη Κυριάκος
12 Αντωνίου Ευαγγελία Ιωάννης
13 Αουντάλλα Μπασίλ-Βασίλειος Μαχμούντ-Ιάκωβος
14 Αποστολόπουλος Οδυσσέας Χρήστος
15 Αρβανίτης Γεώργιος Κωνσταντίνος
16 Ασουμανάκη Φλώρα Ιωάννης
17 Ατσιδαύτη Μοσχούλα-Γεωργία Σταμάτιος
18 Αυγούστη Ελένη Γεώργιος
19 Βαβούλη Αικατερίνη-Ειρήνη Δημήτριος
20 Βαμβακάς Δημήτριος Κωνσταντίνος
21 Βαμπούλα Θεανώ - Μελίνα Χρήστος
22 Βασιλακόπουλος Κωνσταντίνος Ευστάθιος
23 Βασιλειάδης Δημήτριος Θεόδωρος
24 Βασιλειάδου Αλεξάνδρα Ελευθέριος
25 Βασιλόπουλος Γεώργιος Διονύσιος
26 Βασιλόπουλος Χρήστος Νικόλαος
27 Βελέντζας Ανδρέας Ιωάννης
28 Βερβενιώτης Ιωάννης Νικόλαος
29 Βογιατζής Ευάγγελος Βασίλειος
30 Βοϊδήλος Αθανάσιος Γεώργιος
31 Βουγιατζή Ελένη Ευστράτιος
32 Βούνος Βασίλειος Νικόλαος
33 Γερόλυμος Νικήτας Βασίλειος
34 Γεωργίου Γρηγόρης Γεώργιος
35 Γεωργίου Καλλιόπη Πέτρος
36 Γκέγκα (Gega) Γκίλντα (Gilda) Κόστα (Kosta)
37 Γκέκα Σπυριδούλα Βασίλειος
38 Γκίνη Μαρία-Μαγδαληνή Νικόλαος
39 Γκότση Μαρία-Στυλιανή Αλέξανδρος
40 Γκούβας Αντώνιος Αθανάσιος
41 Γκριτζέλης Νικόλαος Χαράλαμπος
42 Γουλιός Δημήτριος Αναστάσιος
43 Γρίβας Αθανάσιος Σωτήριος
44 Δαέλη-Παταριά Παρασκευή Βασίλειος
45 Δαμουλάκη Μαρία-Ανδρονίκη Εμμανουήλ
46 Δανά Αριστέα-Μικαέλα Δημήτριος
47 Δανιήλ Χριστίνα-Φανή Κυριάκος
48 Δαούσης Ευάγγελος Σαράντης
49 Δελαγραμμάτικας Αριστοτέλης Φρατζέσκος
50 Δεμερτζή Μαρκέλλα Δημήτριος
51 Δένδια Αναστασία Μιχαήλ-Δημήτριος
52 Δημάκη Σταυρούλα Παναγιώτης
53 Δημητρακάκη Κυριακή Γεώργιος
54 Διαμαντή Κλέα μητρ: Κατερίνα
55 Δίγκα Δάφνη Κωνσταντίνος
56 Δρακοπούλου Ειρήνη Κωνσταντίνος
57 Δροσόπουλος Νικόλαος Χρήστος
58 Ζαμπέλη Παναγιώτα Ιάκωβος
59 Ζήκα Ειρήνη Αριστείδης
60 Ζήκου Κωνσταντίνα Γεώργιος
61 Ζήνωνος Κατερίνα Ερμής
62 Ζηρώ Άλκηστις Αχιλλεύς
63 Ήλια Παναγιώτα Νικόλαος
65 Θάνος Θωμάς Ανθούλης
65 Ιωαννίδου Άλκηστις Ιορδάνης
66 Ιωάννου Ευάγγελος Λουκάς
67 Ιωάννου Σοφία Γρηγόριος
68 Κάιζερ Σπυρούλλα Γεώργιος
69 Καϊνός Νικόλαος Απόστολος
70 Καλαθάκη Παρθένα-Μαρία Δημήτριος
71 Καλαχώρα Στυλιανή Μίνως
72 Καλογεράκης Παντελής Ανδρέας
73 Καμιτσάκης Απόστολος Γεώργιος
74 Καμπουράκη Αθηνά Μιχαήλ
75 Καπαμάς Δημήτριος Γεώργιος
76 Καπούλα Μαρίνα Ζήσης
77 Καραγεώργου Ειρήνη Θεόδωρος
78 Καραγιάννη Ειρήνη Χρήστος
79 Καρακωνσταντάκης Ηλίας Μηνάς
80 Καραμάνος Δημήτριος Σωτήριος
81 Καραχανιάν Γιούλια Γεβόντ
82 Καρτσακλή Σταυρούλα Ευάγγελος
83 Καρυπίδου Βικτώρια Ρομάν
84 Κασιμάκης Εμμανουήλ Γεώργιος
85 Καστρίτσης Παναγιώτης Κωνσταντίνος
86 Κατσηδήμα Αθανασία Νικόλαος
87 Κατσιάνος Σπυρίδων Δημήτριος
88 Κατσιριντάκης Απόστολος Γεώργιος
89 Κατωμέρη Μαργαρίτα Νικόλαος
90 Κεραυνού Ιωάννα Πανίκος
91 Κεσίδου Σοφία Πέτρος
92 Κεχαγιά Αρίτη- Δέσποινα Ελευθέριος
93 Κλήμης Ιωάννης Σταύρος
94 Κολοκούρη Χρύσα Παναγιώτης
95 Κόμη Αναστασία Ευάγγελος
96 Κομνηνού Ευαγγελία Βασίλειος
97 Κοντόγιωργας Αναστάσιος Νικόλαος
98 Κοντογιώργου - Οικονόμου Εμμανουέλα Νικόλαος
99 Κορομπίλης Γεώργιος Βασίλειος
100 Κουκουλή Αικατερίνη Ζήσης
101 Κούρλας Γεώργιος Ιωάννης
102 Κουσάνα Ζωή Κωνσταντίνος
103 Κουτέλης Παναγιώτης Γεώργιος
104 Κουτσαυτάκη Κωνσταντίνα Σπυρίδων
105 Κοψολαίμη Σταματία Γεώργιος
106 Κυλάφη-Δαμτούμη Ανδριανή Σωτήριος
107 Κυριαζής Λουκάς Ιωάννης
108 Κωνσταντουλάκη Μαρία Κωνσταντίνος
109 Κωστάκογλου Συμεών Παναγιώτης
110 Λάβδα Ευγενία Σπυρίδων
111 Λαγιόκαπα Ευσταθία Ζήσης
112 Λεδάκη Μαριάννα Εμμανουήλ
113 Λεκάκη Σοφία Εμμανουήλ
114 Λεοντόπουλος Αριστείδης Πάτροκλος
115 Λεοντσίνης Χαρίλαος Πέτρος
116 Λιακοπούλου Μαρία-Ελένη Κωνσταντίνος
117 Λιάρου Ελισάβετ- Παναγιώτα Κοσμάς
118 Λίγγου Βασιλική Παναγιώτης
119 Λιλικάκης Σταύρος Κυριάκος
120 Λιοδάκη Δανάη Εμμανουήλ
121 Λύκου Φανή Αλέξανδρος
122 Μαγκάβαλη-Τρίκκα Μαρία Ιωάννης
123 Μακρής Δημήτριος Ιωάννης
124 Μάλλιου Χριστίνα Χαρίλαος
125 Μανδρινός Δημήτριος Σίμος
126 Μάνεσης Νικόλαος Σταύρος
127 Μανωλοπούλου Ολυμπία Θωμάς
128 Μαραγκού Μαρία Αντώνιος
129 Μαραγκουδάκης Σπυρίδων Γεώργιος
130 Μαργαρίτης Κωνσταντίνος Γεώργιος
131 Μαρκάτου Πηνελόπη Βασίλειος
132 Μεταξά Ναταλία Κωνσταντίνος
133 Μητρογώγος Κωνσταντίνος Αναστάσιος
134 Μιλλεούνης Θεοφάνης Τριαντάφυλλος
135 Μινωπέτρου-Κασιμάτη Φωτεινή Πέτρος
136 Μιχαήλ Μαρία Μενέλαος
137 Μιχαηλίδου Παρασκευή Μάριος
138 Μιχαλίτσα Ελένη-Ειρήνη Ιωάννης
139 Μοσχονά Αφροδίτη Ιωάννης
140 Μουστάκη Βασιλική Ηλίας
141 Μουσταφαράι(Mustafaraj) Ντεσάρα (Desara) Μπεσνίκ
142 Μπάδρας Λυκούργος Γεώργιος
143 Μπαταγιάννη Μαρία Κωνσταντίνος
144 Μπινιάρης Γεώργιος Ιωάννης
145 Μπιρμπατάκος Παναγιώτης Δημήτριος
146 Μπιτούνη Βικτωρία-Ελισάβετ Γεώργιος
147 Μπονοβόλια Μαρία Νικόλαος
148 Μπούρας Δημήτριος Νικόλαος
149 Μπράμη Ήρα Στέργιος
150 Μπρέκου Χριστίνα Βασίλειος
151 Μπρουμούτη Άλκηστη Κωνσταντίνος
152 Μυλωνάς Ιωάννης Ευάγγελος
153 Μυλωνόπουλος Αθανάσιος Ιωάννης
154 Νέζη Αικατερίνη Φώτιος
155 Νζάνγκα
(Nzanga)
Ελένη - Άμπια
(Helene- Habia)
Λοσάι (Losay) -
Ιζιντόρ (Isidore)
156 Νικολιουδάκη Αφροδίτη Κωνσταντίνος
157 Νταούλης Δημήτριος Γεώργιος
158 Ντίνε (Dine) Φλοριάν (Florian) Λουίζ (Luiz)
159 Ντίνου Μαρία Θωμάς
160 Πακίτσας Γεώργιος Δημήτριος
161 Παλιαθανάση Μαριάνθη Σωτήριος
162 Παναγιωτίδου Γεωργία Σπυρίδων
163 Παναγιώτου Νικολέττα Αλέξανδρος
164 Παντελιάς Κωνσταντίνος Δημήτριος
165 Παπαβασιλείου Σεμέλη Ιωάννης
166 Παπαγιάννης Νικόλαος Στέργιος
167 Παπαδοπούλου Σοφία Ηλίας
168 Παπαδοπούλου Χριστίνα Γεώργιος-Άγγελος
169 Παπαδοπούλου Χρυσούλα Χαράλαμπος
170 Παπαϊωάννου Ανδρέας Αθανάσιος
171 Παπακωνσταντίνου Αικατερίνη-Κωνσταντίνα Ευάγγελος
172 Παπαντωνίου Φλώρα Νίκος
173 Παραδείσης Μάριος Ηλίας
174 Παρλή Φανή Εμμανουήλ
175 Παρταλίδης Γεώργιος Ανέστης
176 Πάσσαρη Ειρήνη Ευάγγελος
177 Παυλίδης Αλέξανδρος-Παναγιώτης Κωνσταντίνος
178 Περιμένης Νικόλαος Θεόδωρος
179 Πέρρος Δημήτριος-Νικόδημος Χρήστος
180 Πετρίδης Ιωάννης Γεώργιος
181 Πλιάτσιος Κωνσταντίνος Γεώργιος
182 Ποπλίδης Δημήτριος Χρήστος
183 Πυργαρούση Παναγιώτα Γεώργιος
184 Ράμαλη Χαρά Δημήτριος
185 Σαββάκη Ανθία Εμμανουήλ
186 Σαλαμπάση Ελένη Χαράλαμπος
187 Σαράντη Ζαμπέτα Παναγιώτης
188 Σαρρή Χριστίνα-Ηλέκτρα Μιχαήλ
189 Σαρτέρη Βικτώρια-Μαρία Δημήτριος-Ιωάννης
190 Σαχάς Παναγιώτης-Χρήστος Βασίλειος
191 Σβολίμη Παρασκευή-Μαρία Νικόλαος
192 Σεντούκα Ιωάννα Χαράλαμπος
193 Σιδηρόπουλος Ιωάννης Παύλος
194 Σίμος Ιωάννης Σταύρος
195 Σκανδαλη Κωνσταντίνα Σωκράτης
196 Σκάρπαθος Μανώλης Χρήστος
197 Σκιαδαρέση Όλγα Γεράσιμος
198 Σκοπελίτου Ευθυμία- Μαρίνα Γεώργιος
199 Σκρέκα Λαμπρινή Θωμάς
200 Σκυλογιάννη Αικατερίνη Αθανάσιος
201 Σουλελέ Ιωάννα Χρήστος
202 Σούλη Αικατερίνη Χρήστος
203 Σούλιαρη Ειρήνη-Νικολέττα Ισαάκ
204 Σπύρου Αρίστη Γιώργος
205 Σταθοπούλου Στυλιανή - Μαρία Δημήτριος
206 Σταθούσης Χρήστος Ματθαίος
207 Στασινού Αικατερίνη Απόστολος
208 Σταυρίδη Δέσποινα Δημήτριος
209 Σταυρόπουλος Δημήτριος Νικόλαος
210 Σταυροπούλου Αντιγόνη Νικόλαος
211 Στεργίου Βασιλική Μιχαήλ
212 Στρατάκη Αγγελική Γεώργιος
213 Στυλιανού Αυγουστίνα Ανδρέας
214 Σωτηρίου Χριστίνα-Ουρανία Παναγιώτης
215 Τζάρτζαλου Κασσάνδρα Γρηγόρης
216 Τζορτζίκια Άνα Ζάζα
217 Τραγούδα Στυλιανή Κωνσταντίνος
218 Τραγουλιά Μαρία Σταύρος
219 Τριανταφύλλου Γεώργιος Παύλος
220 Τσάμη Ελένη Δημοσθένης
221 Τσαρουχάς Χαράλαμπος Γεώργιος
222 Τσαχουρίδου Δέσποινα Σάββας
223 Τσιακάλου Θάλεια-Όλγα Κωνσταντίνος
224 Τσιάκαλου Αγγελική Κωνσταντίνος
225 Τσίκλης Δημήτριος Γεράσιμος
226 Τσιτάκη Χρυσάνθη Κωνσταντίνος
227 Τσουμάνης Σταύρος Δημήτριος
228 Τσουμπάρης Κωνσταντίνος Νικόλαος
229 Τσούτσιας Ιωάννης Παναγιώτης
230 Τώρα Ελευθερία Ελευθέριος
231 Φακανάς Βασίλειος Γεώργιος
232 Φίλη Αγγελική Παναγιώτης
233 Φιλιππιτζή Αικατερίνη-Σελήνη Δημήτριος
234 Φιούρη Χαρίκλεια Θεόδωρος
235 Φραγκούλης Χαρίλαος Δημήτριος
236 Φωτιάδης Αντώνιος Ιωάννης
237 Φωτίου Κωνσταντίνος Παύλος
238 Χαραλαμπόπουλος Δημήτριος Αργύριος
239 Χαραλαμποπούλου Παναγιώτα-Λουκία Σταύρος
240 Χατζηγεωργίου Στυλιανός Ηλίας
241 Χατζηιωάννου Κυριακή Χρυσοβαλάντης
242 Χατζηπιέρα Χριστιάνα Κωνσταντίνος
243 Χατζησταυρίδη Δήμητρα Συμεών
244 Χερουβείμ Ελένη Μιχαήλ
245 Χόρτης Ιωάννης Απόστολος
246 Χουρμούζη Ειρήνη Παναγιώτης
247 Χρήστου Αντώνιος Λάμπρος
248 Χριστοδούλου Δανάη Ελευθέριος
249 Χριστοπούλου Άλκηστις Γεώργιος
250 Χριστοφιλόπουλος Αναστάσιος Παύλος
251 Χριστοφυλλάκης Νικόλαος Χαράλαμπος
252 Χρόνη Παρασκευή-Ιλιάνα Σπυρίδων
253 Ψαρόπουλος Μάριος Ιωάννης

Επισημαίνεται ότι:

1. Οι εγγραφές για τους Α'τείς σπουδαστές στις Ανώτερες Ιδιωτικές Σχολές Δραματικής Τέχνης θα διενεργηθούν από την Παρασκευή 4 Δεκεμβρίου 2015 έως και την Δευτέρα 14 Δεκεμβρίου 2015 (ημερομηνία έναρξης του διδακτικού έτους 2015-2016 για το Α' έτος σπουδών)

2. Για οποιαδήποτε διευκρίνηση επί του προγράμματος σπουδών και την εν γένει λειουργία της Ανώτερης Καλλιτεχνικής Εκπαίδευσης οι σπουδαστές μπορούν να απευθύνονται στην Διεύθυνση Καλλιτεχνικής Εκπαίδευσης του Υπουργείου Πολιτισμού & Αθλητισμού.

Ο Προϊστάμενος της Δ/νσης

Αντώνιος Κουτσούρης


Αθήνα 4 Δεκεμβρίου 2015
Απ: ΥΠΟΠΑΘΙ/ΓΔΣΠ/ΔΚΕ/ΤΕΘΧ/343974/10793/62492731

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
ΑΠ: ΥΠΠΟΑ/ΓΔΣΠ/ΔΚΕ/ΤΕΘΧ/ ΓΕΝ. Δ/ΝΣΗ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
ΤΜΗΜΑ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΑΤΡΟΥ ΚΑΙ ΧΟΡΟΥ
Ταχ. Δ/νση: Ρεθύμνου 1
Ταχ. Κώδικας: 101 86, Αθήνα
Τηλέφωνο: 210-8201752, 761

Πίνακας

Επιτυχόντων στις "Εξετάσεις Ταλέντων" της 14ης Σεπτεμβρίου 2015 για εισαγωγή στις Ανώτερες Ιδιωτικές Σχολές Δραματικής Τέχνης (Τμ. Υποκριτικής σχολικού έτους 2015-2016.

  Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 Αναστασίου Παρασκευή Μιχαήλ
2 Λασκαράτος Σπυρίδων Παναγή
3 Τσεκούρας Εμμανουήλ Βασίλειου
4 Χρήστου Ελίζαμπεθ-Σούζι Τζαβίτ

Ο Προιστάμενος της Δ/νσης


Αντώνιος Κουτσούρης


 

Η ανακοίνωση εδώ έχει ενημερωτικό χαρακτήρα και μόνο. Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι να επιβεβαιώνουν και μόνοι τους την εγκυρότητα και την ορθότητα του παρόντος από τις αναρτήσεις του Υπουργείου Πολιτισμού.

Page on Facebook

Τηλέφωνο-Διεύνθυση

logo

"Ανώτερη Σχολή Δραματικής Τέχνης
Μαίρης Βογιατζή Τράγκα - Ε.Π.Κ.Ε."
Μπουμπουλίνας και Δεληγιάννη 19,
τκ. 106 82 ,Αρχαιολογικό Μουσείο - Κέντρο - Αθήνα
Τηλέφωνο: 210 - 82 31 790
Κινητό: 698 05 88 063 (what'up)