Ανώτερη Σχολή Δραματικής Τέχνης

Μαίρης Βογιατζή Τράγκα

Αποτελέσματα ΥΠΠΟ α' φάση

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
ΓΕΝ. Δ/ΝΣΗ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
ΤΜΗΜΑ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΑΤΡΟΥ ΚΑΙ ΧΟΡΟΥ
Ταχ. Δ/νση: Ρεθύμνου 1 Ταχ. Κώδικας: 101 86 ΑΘΗΝΑ
Πληροφορίες: Αγγελική Βασιλείου Τηλέφωνο: 210-8201761, 752

Ανακοίνωση ΥΠΠΟ σε pdf
- (Εγγραφές Πρώτου Έτους)

Ανακοινώνεται ότι στις εισαγωγικές εξετάσεις των υποψηφίων σπουδαστών σχολικού έτους 2017-2018 των Ανώτερων Ιδιωτικών Σχολών Δραματικής Τέχνης (Τμήμα Υποκριτικής), που έγιναν από 18 Σεπτεμβρίου έως και 13 Οκτωβρίου 2017 πέτυχαν οι παρακάτω στα μαθήματα της Υποκριτικής και Απαγγελίας - Τραγουδιού:  

1. Αβδελοπούλου Ιωάννα Χρήστος
2. Αβραμίδου Κλεονίκη Δημήτριος
3. Αγαλίδου Ιουλία Σάββας
4. Αγαπίου Νέδη Σωτήριος
5. Αϊμαλιώτη Πολυξένη Ιωάννης
6. Ακαμωτάκη Ραφαέλα Νικόλαος
7. Αλπανίδου Ελωρίς Ευάγγελος
8. Αμπατζή Ειρήνη -
Χριστίνα
Νικόλαος
9. Άμσελεμ -
Τσούμπου
Μύριαμ -
Αφροδίτη
Μοσέ
10. Ανγκελί (Angjeli) Τζοάνα (Xhoana) Βαγγέλ (Vangjel)
11. Ανδριανού Αικατερίνη Ηλίας
12. Ανδριολάτου Κλεάνθη Διονύσιος
13. Ανταμπουφη -
Δούμου
Καλλιόπη Νικόλαος
14. Αποσκίτης Ιωάννης Λεωνίδας
15. Αρβανίτης Δημήτριος Σπύρος
16. Ασημένιος Σπυρίδων Ιωάννης
17. Ασπρομάλλη Ευδοκία Παναγιώτης
18. Βάρσος Ιωάννης Εμμανουήλ
19. Βασιλειάδου Νοεμή Βασίλειος
20. Βασιλείου Βασίλης Χρυσόστομος
21. Βασιλόπουλος Αλέξανδρος -
Βασίλειος
Σπυρίδων
22. Βατικιώτη Μαρία -
Γκρατσια
Κυριάκος
23. Βελισσάρη Μελπομένη Σάββας
24. Βερέμη Αργυρώ -
Ελένη
Γεώργιος
25. Βιδάλη Στυλιανή Γεώργιος
26. Βλάχου Κωνσταντίνα Γεώργιος
27. Βουλαδάκη Αικατερίνη Χρήστος
28. Βράχας Θεόδωρος Παντελής
29. Γαλιμή Ιωάννα Δημήτριος
30. Γεωρβασάκη -
Ηλιοπούλου
Νικίτα Χαρίδημος
31. Γεωργάκα Μαρία Κωνσταντίνος
32. Γεωργιλή Ευγενία Σπυρίδων
33. Γεωργίου Ελένη Εμμανουήλ
34. Γεωργοσοπούλου Ναταλία Γεώργιος
35. Γεωργούλας Αναστάσιος Χρήστος
36. Γιαννακόπουλος Λάζαρος Κωνσταντίνος
37. Γιαννοπούλου Αγάπη-
Παρασκευή
Καλλιόπη
38. Γιολτζοπούλου Αργυρώ Σπυρίδων
39. Γκέγκα -
Κοντζαμάνη
Χριστίνα Νικόλαος
40. Γκέκα Σπυριδούλα Βασίλειος
41. Γκένιος Πασχάλης Βασίλειος
42. Γκιζώρη Σταυριανή Αλέξανδρος
43. Γραμμένου Δανάη -
Αμαλία
Δημήτριος
44. Δασκαλάκη Μαρία Κωνσταντίνος
45. Δερβεντζής Χρήστος Σπυρίδων
46. Δημακοπούλου Αγγελική Παναγιώτης
47. Δουβή Αικατερίνη Στυλιανός
48. Δρούγκας Ευάγγελος Νικόλαος
49. Εγγλέζη Κωνσταντίνα Παναγιώτης
50. Εμμανουηλίδου Σοφία Κυριάκος
51. Ευθυμίου Κωνσταντίνα Αθανάσιος
52. Ζαχαριά Αποστολία Λεωνίδας
53. Ζέρβας Δημήτριος Παναγιώτης
54. Ζιώτας Κοσμάς Γεώργιος
55. Ηρειώτου Ελευθερία Νικόλαος
56. Θεοδότου Στεφανία Σοφοκλής
57. Θεοδωράκη Αργυρώ-
Χριστίνα
Σταύρος
58. Θεοδωράκης Μιχαήλ -
Παρασκευάς
Νεκτάριος
59. Θεοδωρακόπουλος Θεόδωρος Παναγιώτης
60. Θεοχάρη Έλσα Στέφανος
61. Ιατρού -
Ξενικός
Νικόλαος Αναστάσιος
62. Ιωαννίδης Ευθύμιος Ηλίας
63. Κακάκιος Γεώργιος Ιωάννης
64. Κακαφώνη -
Δελακά
Ελισάβετ Κωνσταντίνος
65. Καλλιοντζή Μαρία Δημήτριος
66. Καλλιτσάντση Ιωάννα Ιωάννης
67. Καμμένου Βασίλεια Δημήτριος
68. Καμπίτση Εμμανουέλα Χαράλαμπος
69. Κανάκης Βασίλειος Μελέτιος
70. Κανελλόπουλος Περικλής Δημήτριος
71. Κανιγαρίδου Μαρία Κυριάκος
72. Καντεμνίδη Ναταλία Αναστάσιος
73. Καπουράνη Δημητράκη Λάμπρο
74. Καραβάτου Μαγδαληνή Κωνσταντίνος
75. Καραγιάννη Δήμητρα Δημήτριος
76. Καραγιάννης Σωτήριος Γεώργιος
77. Καραγιώργου Δήμητρα Δημήτριος
78. Καραπάνου Ευαγγελία Βασίλειος
79. Κατούνης Νικόλαος Δημήτριος
80. Κατσόρχη Σοφία Κυριάκος
81. Καφφετζή Κωνσταντίνα Νικόλαος
82. Κεκρίδης Σπυρίδων Νικόλαος
83. Κεφαλά Αιμιλία Βασίλειος
84. Κεφαλά Άννα-
Πωλίνα
Ιωάννης
85. Κλείδωνα Στυλιανή Γεώργιος
86. Κοκκινίδου Δέσποινα Χρήστος
87. Κοκκινίδου Μαρία Αβραάμ
88. Κόκκινου Γεωργία Νικόλαος
89. Κολιάκη Ευαγγελία Απόστολος
90. Κολλιός Δημήτριος Ιωάννης
91. Κολοκυθά Στυλιανή Αναστάσιος
92. Κόμινου Αμαλία Σπυρίδων
93. Κομνηνόγλου Γεώργιος Πάτροκλος
94. Κοντογούρη Αικατερίνη Κωνσταντίνος
95. Κοντός Μιχαήλ Γεώργιος
96. Κορλός Αθανάσιος Αναστάσιος
97. Κοσμάς Ευριπίδης Εμμανουήλ
98. Κοτρίδου Βασιλική Νικόλαος
99. Κουμπιάδης Γεώργιος Κωνσταντίνος
100. Κουρουπάκη Σώζουσα Γεώργιος
101. Κουτσιούρη Ιωάννα Αθανάσιος
102. Κουτσούκου Αυγουστίνα Σταύρος
103. Κυριάκης Στέφανος Σωτήριος
104. Κυρώζη Μαρία Ευάγγελος
105. Λαλιώτη Περσεφόνη Αντώνιος
106. Λαμπροπούλου Ελένη Απόστολος
107. Λαφαζάνη Ειρήνη Παναγιώτης
108. Λεγάκη Κυριακή Ιωάννης
109. Λεπτοκαροπούλου Άρτεμις Σπυρίδων
110. Λιαρόπουλος Παναγιώτης Ιωάννης
111. Λίβανος Αλέξανδρος Παναγιώτης
112. Λοϊζος Χρήστος Νικόλαος
113. Λούβαρη -
Αμπιγαδόρ
Άννα -
Λούνα
Βασίλειος
114. Λουπασάκη Ελευθερία Ευτύχιος
115. Λουράκης Γεώργιος Στυλιανός
116. Λυσανδρόπουλος Αθανάσιος Αριστείδης
117. Μαγέτου Μαρία -
Χριστίνα
Κωνσταντίνος
118. Μαθιουλάκη Δανάη -
Αναστασία
Σταύρος
119. Μακροπούλου -
Καϊλίδη
Κυριακή Σταύρος
120. Μακρυνάκη Φωτεινή Ιωσήφ
121. Μάλεσης Δημήτριος Γεώργιος
122. Μανελίδου Γεωργία Μιχαήλ
123. Μαραγκουδάκης Σπυρίδων Γεώργιος
124. Μαργαρού Αλίκη Παναγιώτης
125. Μαρκοπούλου Τερέζα Ιωσήφ
126. Μελίσσης Μιχαήλ Γεώργιος
127. Μητροπούλου Σεμέλη -
Μαρία
Ηρακλής
128. Μητσιόπουλος Χαρίλαος Κωνσταντίνος
129. Μικέδη -
Προδρόμου
Δανάη Μιχαήλ
130. Μικρόπουλος Λεωνίδας Αναστάσιος
131. Μονέδα Ιωάννα Ιωάννης
132. Μοσχολέα Δανάη Γεώργιος
133. Μουργελά Βασιλική -
Χριστίνα
Αθανάσιος
134. Μπανούσι (Banushi) Μάριο (Mario) Σκεντέρ (Skender)
135. Μπάρμπα Λαμπρινή Θωμάς
136. Μπαταγιάννης Αριστείδης Κωνσταντίνος
137. Μπένου Νεφέλη Αλέξιος
138. Μπίκου Ελένη Γεώργιος
139. Μπίμης Αναστάσιος Ιωάννης
140. Μπουλαμάκη Παναγιωτίτσα -
Χαρίκλεια
Γεώργιος
141. Μπουρανή Ελευθερία Στυλιανός
142. Μυστακέλης Κυριάκος Μιχαήλ
143. Νάτσιου Αριάδνη Βαγγέλης
144. Νεκταρίου Αικατερίνη Βασίλειος
145. Νενόπουλος Δημήτριος Νένος
146. Νικολάου Αλεξάνδρα Παρασκευάς
147. Νιώτης Νικόλαος Ιωάννης
148. Νορμάντ -
Ψύλλας
Εμμανουήλ Πασκάλ
149. Νταβός Γεώργιος Παναγιώτης
150. Ντάσης Νικόλαος Σωτήριος
151. Ντουλάκη Ειρήνη -
Μαρία
Αναστάσιος
152. Ντούλας Χρήστος Ευάγγελος
153. Ομορεγκιέ -
Νεάνθη
Δανάη Λαμπερτ
154. Πάγια (Paja) Άλσο (Also) Σοκολ (Sokol)
155. Παναγοπούλου Μαρία Ιωάννης
156. Παντούλη Αικατερίνη Χριστόφορος
157. Παπά (Papa) Κωσταντίνος (Kostandinos) Χρίστο (Hristo)
158. Παπαδάκη Μαρία Μιχαήλ
159. Παπαδάκης Αντώνιος Ιωάννης
160. Παπαδοκοκολάκη Αγγελική Νικόλαος
162. Παπακωνσταντίνου
Τζοβανάκης
Δημήτριος Σπυρίδων
162. Παπασταματίου Χρυσάνθη -
Δανάη
Νικόλαος
163. Πάπιστα Όλγα Παναγιώτης
164. Παπούλια Μαρίνα Επαμεινώνδας
165. Παππάς Αλέξανδρος Παναγιώτης
166. Παππάς Γεώργιος Αναστάσιος -
Κωνσταντίνος
167. Πασιά Αναστασία Γεώργιος
168. Πασχαλίδη Αμαλία Ελευθέριος
169. Πελέκα Ναταλία -
Σταυρούλα
Νικόλαος
170. Περατικού Στυλιάνα Χρίστος
171. Πετρίδη Μυρσίνη -
Φιλοθέη
Παναγιώτης
172. Πετροπούλου Καλλιόπη Σωτήριος
173. Πιτσή Νεφέλη -
Μαριάμ
Νικόλαος
174. Πνευματικάτος Ευάγγελος Ηλίας
175. Πολάκης Σταύρος Γεώργιος
176. Πουζάνοβα (Puzanova) Αλίνα (Alina) Αντρι (Andri)
177. Προκόπη Αικατερίνη Χρήστος
178. Προσπαθόπουλος Μιχαήλ Αριστείδης
179. Ραζή -
Αλεξανδράτου
Αργυρώ -
Αγγελική
Σπυρίδων
180. Σαμαρά Δήμητρα Χρήστος
181. Σανιδάς Ιωάννης Απόστολος
182. Σέργη Ιωακωβίνα -
Φωτεινή
Νικόλαος
183. Σιδερής Γεώργιος Κωνσταντίνος
184. Σιδηρόπουλος Ραφαήλ Χαράλαμπος
185. Σιώζου Μαγδαληνή Χριστόφορος
186. Σιώτου Μαρίνα -
Μαρία
Κωνσταντίνος
187. Σκόπας Αθανάσιος -
Ηλίας
Γεώργιος
188. Σκούρτης Δημήτριος Χρήστος
189. Σμαίλης Χαράλαμπος Κωνσταντίνος
190. Σουλτάνη Ουρανία -
Ελισάβετ
Θεόδωρος
191. Σοφαδίτη Γεωργία -
Σταματίνα
Κωνσταντίνος
192. Σπύρου Ελένη Δημήτριος
193. Σταμάτης Ζήσης Προκόπιος
194. Στάμου Βασιλική Ιωάννης -
Απόστολος
195. Σταύρου Ελένη Σταύρος
196. Στυλιανίδη Μαρία Ιωάννης
197. Στυλιανού Σοφία Αριστοτέλης
198. Στύλος Ορέστης Δημήτριος
199. Τάνης Παύλος Κωνσταντίνος
200. Τζαλαβρά Θεοφανώ Χρήστος
201. Τζιαρού Ναταλία Βασίλειος
202. Τζίμκα Θάλεια Σωτήριος
203. Τζίτζης Συμεών Ιωάννης
204. Τριαντακωνσταντής Κωνσταντίνος Ιωάννης
205. Τρίγγου Αμαλία Στέλιος
206. Τσακίρογλου Κωνσταντίνος Χρήστος
207. Τσάφα Σαβίνα Γεώργιος
208. Τσιγκιλάρα Γεωργία Σταύρος
209. Τσιούτσια Άννα Διονύσιος
210. Τσιτσία -
Γεωργαντά
Κωνσταντίνα Κυριάκος
211. Τσίτσιος Κωνσταντίνος Χρυσόστομος
212. Τσιφάς Στέφανος -
Μάριος
Μηνάς
213. Τσούκα Ευαγγελία Αριστοτέλης
214. Τσούτσα Δέσποινα Δημήτριος
215. Τυροβολάς Ιωάννης Δημοσθένης
216. Τυρογαλάς Αναστάσιος Διονύσιος
217. Φακορέλλης Σταμάτιος Αθανάσιος
218. Φιλιππίδης Δημήτριος Πέτρος
219. Φουκαράς Θωμάς Μηνάς
220. Φουρκιώτη Μαρία Γεώργιος
221. Φραγγεδάκη Μαρία Παναγιώτης
222. Φράγκος Γεώργιος Ιωάννης
223. Φραντζεσκάκη -
Γονιδάκη
Μαρήλια Σπυρίδων
224. Φώτεινα -
Βοϊνά
Ευδοκία Παναγιώτης
225. Χαλούλη Παναγιώτα Κωνσταντίνος
226. Χατζόπουλος Αθανάσιος Αναστάσιος
227. Χελιουδάκη Κωνσταντίνα -
Βαλεντίνη
Όλγα
228. Χερουβείμ Ελένη Μιχαήλ
229. Χιδήρογλου Αναστασία Σάββας
230. Χριστοφορίδου Νίκη Ιωάννης

 Οι γραπτές εξετάσεις στο μάθημα των Στοιχειωδών Γνώσεων Ιστορίας Θεάτρου και Λογοτεχνίας (για τους επιτυχόντες στα μαθήματα “Υποκριτική” και “Απαγγελία-Τραγούδι”), θα δοθούν την Πέμπτη 2 Νοεμβρίου 2017 στην αίθουσα συνεδριάσεων της Παλαιάς Βουλής, οδός Σταδίου - Πλ. Κολοκοτρώνη, Σύνταγμα, Αθήνα, ως εξής:

Ωρα 9.00 πμ
Από Αβδελοπούλου Ιωάννα έως και Λουράκης Γεώργιος
Ώρα 11.30 πμ
Από Λυσανδρόπουλος Αθανάσιος έως και Χριστοφορίδου Νίκη

Οι υποψήφιοι πρέπει να προσέλθουν μισή ώρα πριν την έναρξη της εξέτασης και να έχουν μαζι τους την αστυνομική τους ταυτότητα ή άλλο επίσημο αποδεικτικό έγγραφο της ταυτότητάς τους.


 Η ανακοίνωση εδώ έχει ενημερωτικό χαρακτήρα και μόνο. Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι να επιβεβαιώνουν και μόνοι τους την εγκυρότητα και την ορθότητα του παρόντος από τις αναρτήσεις του Υπουργείου Πολιτισμού.

Page on Facebook

Τηλέφωνο-Διεύνθυση

logo

"Ανώτερη Σχολή Δραματικής Τέχνης
Μαίρης Βογιατζή Τράγκα - Ε.Π.Κ.Ε."
Μπουμπουλίνας και Δεληγιάννη 19,
τκ. 106 82 ,Αρχαιολογικό Μουσείο - Κέντρο - Αθήνα
Τηλέφωνο: 210 - 82 31 790
Κινητό: 698 05 88 063 (what'up)