Ανώτερη Σχολή Δραματικής Τέχνης

Μαίρης Βογιατζή Τράγκα

Παρουσίαση Εξετάσεων Χορού

Στα πλαίσια των προαγωγικών εξετάσεων του Ακαδημαϊκού έτους 2010-2011, την Πέμπτη 16/6/2011 στις 6 μ.μ. παρουσιάζονται:

Πρόγραμμα εξετάσεων χορού
καθηγήτρια κ.Ευτέεβα

Α' Έτος Σπουδών
Pavane

Ομάδα 1

Κρομμυδάς Θάνος – Κατερίνα Καλλιανού, Βούλγαρης Ανδρέας – Μαραγκού Αναστασία, Κούλης Πάνος – Ελένη Στασινού

Ομάδα 2

Βούλγαρης Ανδρέας – Κασιάν Νταϊάνα, Κούλης Πάνος – Ιωάννου Τώνια, Γκούμας Μηνάς – Λοϊζου Παντελίτσα

Ομάδα 3

Κρομμυδάς Θάνος – Πεφτίτση Κατερίνα, Ορφανόπουλος Αλέξανδρος – Κασιάν Νταϊάνα, Γκούμας Μηνάς – Λοϊζου Παντελίτσα

Branle

Ομάδα 1

Ορφανόπουλος Αλέξανδρος – Κασιάν Νταϊάνα, Βούλγαρης Ανδρέας – Μαραγκού Αναστασία, Κρομμυδάς Θάνος – Κατερίνα Καλλιανού, Κούλης Πάνος – Ιωάννου Τώνια

Ομάδα 2

Ορφανόπουλος Αλέξανδρος – Ελένη Στασινού, Βούλγαρης Ανδρέας – Κατερίνα Καλλιανού, Κρομμυδάς Θάνος – Λοϊζου Παντελίτσα, Κούλης Πάνος – Πεφτίτση Κατερίνα

One (Chorus Line)



Β' έτος Σπουδών

Minuet

Ομάδα 1

Τσούτης Μάνος – Παπασπύρου Αναστασία, Τακτικός Αντώνης – Ξένου Διονυσία, Πάρτογλου Γιάννης – Καρακαξίδου Αγγελική

Ομάδα 2

Τσούτης Μάνος – Σταυριανίδη Κυριακή, Τακτικός Αντώνης – Ψυχογιού Άννα, Κοκκινόπουλος Τόλης – Γάλη Μαργαρίτα

Ομάδα 3

Τακτικός Αντώνης – Λουδιανού Κατερίνα, Κοκκινόπουλος Τόλης – Αγγέλη Μαρία, Πάρτογλου Γιαννης – Παπαοικονόμου Έλενα

Country

Ομάδα 1

Τσούτης Μάνος – Αγγέλη Μαρία, Τσίτας Λευτέρης – Παπασπύρου Αναστασία, Κοκκινόπουλος Τόλης – Γάλη Μαργαρίτα

Ομάδα 2

Τσούτης Μάνος – Σταυριανίδη Κυριακή, Κοκκινόπουλος Τολής – Ξένου Διονυσία, Πάρτογλου Γιάννης – Καρακαξίδου Αγγελική

Ομάδα 3

Τσούτης Μάνος – Σταυριανίδη Κυριακή, Τσίτας Λευτέρης – Λουδιανού Κατερίνα, Τακτικός Αντώνης – Ψυχογιού Άννα

Cats

Ομάδα 1

Τακτικός Αντώνης, Ξένου Διονυσία, Καρακαξίδου Αγγελική, Ψυχογιού Άννα

Ομάδα 2

Κοκκινόπουλος Τόλης, Παπασπύρου Αναστασία, Λουδιανού Κατερίνα, Αγγέλη Μαρία

Ομάδα 3

Τσούτης Μάνος, Σταυριανίδη Κυριακή, Παπαοικονόμου Έλενα, Γάλη Μαργαρίτα


 

Γ έτος

Charleston

Ομάδα 1

Βαρσάμης Κων/νος – Γιαννακάκη Έλενα, Αθανασίου Χρήστος – Τσιρτσώνη Κατερίνα, Μπαρμπούρης Κων/νος – Τριανταφυλλοπούλου Ζωή

Ομάδα 2

Σούμας Κων/νος – Δέσποινα Χαριάτη, Βαρσάμης Κων/νος – Χοντρογιάννη Κατερίνα, Μπαρμπούρης Κων/νος – Σωμαράκη Κατερίνα

Ομάδα 3

Μπαρμπούρης Κων/νος – Σωμαράκη Κατερίνα, Βαρσάμης Κων/νος – Βώκου Φαιή, Σούμας Κων/νος – Δέσποινα Χαριάτη

Ομάδα 4

Αθανασίου Χρήστος – Σπανοπούλου Ελένη, Βαλσαμίδης Στράτος – Τσουράπη Βασιλική, Μαρκίδης Νίκος – Ζαφειροπούλου Κατερίνα

Flamenco

Ομάδα 1

Μπαρμπούρης Κων/νος – Τριανταφυλλοπούλου Ζωή, Βαρσάμης Κων/νος – Τσιρτσώνη Κατερίνα, Βαλσαμίδης Στράτος - Τσουράπη Βασιλική

Ομάδα 2

Μπαρμπούρης Κων/νος – Γιαννακάκη Έλενα Βαρσάμης Κων/νος – Χοντρογιάννη Κατερίνα Σούμας Κων/νος – Σωμαράκη Κατερίνα

Ομάδα 3

Μπαρμπούρης Κων/νος – Σπανοπούλου Ελένη, Βαρσάμης Κων/νος – Βώκου Φαίη, Σούμας Κων/νος – Ζαφειροπούλου Κατερίνα

Βαλς

Ομάδα 1

Μπαρμπούρης Κων/νος – Σωμαράκη Κατερίνα (mazurka), Βαρσάμης Κων/νος – Τσιρτσώνη Κατερίνα, Σούμας Κων/νος – Δέσποινα Χαριάτη

Ομάδα 2

Μπαρμπούρης Κων/νος – Τριανταφυλλοπούλου Ζωή Βαρσάμης Κων/νος – Χοντρογιάννη Κατερίνα (mazurka) Σούμας Κων/νος – Δέσποινα Χαριάτη

Ομάδα 3

Μπαρμπούρης Κων/νος – Γιαννακάκη Έλενα (mazurka), Βαρσάμης Κων/νος – Βώκου Φαίη, Σούμας Κων/νος – Λυμπέρη Σεβίλλη

Ομάδα 4

Μπαρμπούρης Κων/νος – Σπανοπούλου Ελένη, Βαλσαμίδης Στράτος – Τσουράπη Βασιλική, Βαρσάμης Κων/νος – Ζαφειροπούλου Κατερίνα

 

Page on Facebook

Τηλέφωνο-Διεύνθυση

logo

"Ανώτερη Σχολή Δραματικής Τέχνης
Μαίρης Βογιατζή Τράγκα - Ε.Π.Κ.Ε."
Μπουμπουλίνας και Δεληγιάννη 19,
τκ. 106 82 ,Αρχαιολογικό Μουσείο - Κέντρο - Αθήνα
Τηλέφωνο: 210 - 82 31 790
Κινητό: 698 05 88 063 (what'up)